Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Pääsivusto Puheenjohtaja Niskanen Kari @: kari.niskanen@tiileri.fi
tel:044 4276013
Pääsivusto Varapuheenjohtaja Hurnasti Marika @: marika.hurnasti@gmail.com
tel:0408643344
Pääsivusto Rahastonhoitaja Rintakumpu Ossi @: ossi.rintakumpu@lemminkainen.fi
tel:0400-685697
Pääsivusto Jaoston sihteeri Salonpää Kati @: ksalonpaa@gmail.com
tel:
Pääsivusto Jaoston jäsen Hurnasti Riina @: riina.hurnasti@outlook.com
tel:0409630107
Pääsivusto Jaoston jäsen Niemelä Marjaana @: marjaana.niemela@hotmail.fi
tel:
Pääsivusto Jaoston jäsen Salmela Markus @: markus.salmela@ely-keskus.fi
tel:0407266411
Pääsivusto Jaoston jäsen Seppänen Janica @: seppanen.janica@gmail.com
tel:044-9765702
Pääsivusto Jaoston jäsen Vierimaa Mirva @: mirva.vierimaa@jippii.fi
tel:
Pääsivusto Varainhankinta Jaakola Jenna @: jenna.jaakola@gmail.com
tel:
A-tytöt Joukkueenjohtaja Niskanen Kari @: kari.niskanen@tiileri.fi
tel:044 4276013
A-tytöt Vastuuvalmentaja Hurnasti Marika @: marika.hurnasti@gmail.com
tel:0408643344
A-tytöt Huoltaja Vierimaa Mirva @: mirva.vierimaa@jippii.fi
tel:
C-tytöt Joukkueenjohtaja Niemelä Marjaana @: marjaana.niemela@hotmail.fi
tel:
C-tytöt Vastuuvalmentaja Hurnasti Riina @: riina.hurnasti@outlook.com
tel:0409630107
C-tytöt Huoltaja Salonpää Kati @: ksalonpaa@gmail.com
tel:
Koripallo
«  Syyskuu   »
Kategoriat