Junioritiimi

Junioritiimi


Junioritiimin puheenjohtaja Jussi Kujala (jussiku(a)kotinet.com, 044-5461720)

Talous Marko Sorvisto (kotipelto(a)kotinet.com, 0400-927707)

Tiedottaja / sihteeri Jari Matola (jari.matola(a)kotinet.com, 040-3114235)

Olosuhteet Jaana Matikainen (jaana.matikainen(a)edu.ylivieska.fi, 0440-568871)

Kentät Asto Myllylä (astojanne(a)gmail.com, 050-5530606) ja Mika Herranen (mika.herranen69(a)gmail.com, 0400-914228)

Hankintatiimi Sanna Jokela (sanna.jokela(a)saunalahti.fi, 0400-582894), Jarkko Jokela (jarkko.jokela(a)etlistat.fi, 040-7416504) ja Jaana Matola (jaana.matola(a)kotinet.com, 050-3399916)

Uudet harrastajat Satu Rantala (satu.rantala(a)kotinet.com, 040-5296119) ja Merja Soini (merja.soini(a)edu.ylivieska.fi, 0400-866712)

Talkoot & tapahtumat Susan Ollikainen (susanollikainen(a)hotmail.com, 044-3643113)

Otteluohjelmat Teppo Miettunen (teppo(a)miettunen.com, 0400-914183)


   
Lisää uutisia
Pesäpallo
«  Marraskuu   »
Kategoriat