Maasto Cup IV osakilpailun tulokset ja Cupin kokonaistilanne

16.5 Löytyn entisellä koululla juostun kilpailun tulokset. Alla koko Cupin tulokset.

T5

  1. Aava Alatalo 0.41
  2. Emmi Halmetoja 0,50
  3. Helmi Rutanen 0,54
  4. Vanessa Utriainen 0,55
  5. Sonja Ylikorpela 0,56
  6. Eimi Nikula 1,04
  7. Fiia Myllylahti 1,10
  8. Elli Hirvelä 1,19
  9. Pinja Utriainen 1,20
  10. Martta Niskanen 1,59

P5

  1. Leo Koivumäki 0,44
  2. Matias Mäkinen 0,52
  3. Reko Knuutila 0,55
  4. Eetu Huumo 0,57
  5. Oliver Huhtanen 1,12
  6. Halti Heinonen 1,14
  7. Vilhelm Latvakoski 1,16
  8. Ossi Poikkimäki 1,18

T7

  1. Eedit Nikula 1,46
  2. Saaga Myllylahti 1,49
  3. Selma Niskanen 1,57
  4. Anniina Laakkonen 2,26
  5. Sandra Ollikainen 2,27
  6. Hilla Heinonen 2,52

P7

  1. Aleksi Alatalo 1,41
  2. Rasmus Mäkinen 1,55
  3. Oliver Rutanen 2,10

T9

  1. Siiri Ikäläinen 1,35
  2. Alisa Alatalo 1,40
  3. Neea Rentola 1,50

P9

  1. Riku Utriainen 1,32
  2. Aleksi Laakkonen 1,48

P11

  1. Elsa Rentola 3,28
  2. Peppi Mastokangas 3,40
  3. Minea Löytynoja 4,18

P11

  1. Aleksi Ylikorpela 3,23
  2. Roope Rentola 3,36
  3. Veikka Kananen 3,53
  4. Atte Vähäkangas 3,57
  5. Eeli Niskanen 3,58
  6. Tuukka Kariniemi 4,06

P13

  1. Roni Niskanen 3,50

T15

  1. Enni-Sofia Saari 6,24

P15

  1. Tatu Junno 6,47
  2. Otto Kallio 7,52

N17

  1. Veera Vähäkangas 6,46

M17

  1. Jarkko Reijonen


CUPIN LOPPUTILANNE

T5

  1. Aava Alatalo
  2. Emmi Halmetoja
  3. Vanessa Utriainen
  4. Helmi Rutanen
  5. Minea Haapala
  6. Sonja Ylikorpela
  7. Eimi Nikula
  8. Fiia Myllylahti
  9. Pinja Utriainen
  10. Ellamaria Kiljala
  11. Elli Hirvelä

P5

  1. Leo Koivumäki
  2. Matias Mäkinen
  3. Eetu Huumo
  4. Reko Knuutila
  5. Oliver Huhtanen
  6. Halti Heinonen
  7. Vilhelm Latvakoski
  8. Ossi Poikkimäki

T7

  1. Eedit Nikula
  2. Saaga Myllylahti
  3. Anniina Laakkonen
  4. Sandra Ollikainen
  5. Hilla Heinonen

P7

  1. Aleksi Alatalo
  2. Rasmus Mäkinen
  3. Oliver Rutanen

T9

  1. Siiri Ikäläinen
  2. Alisa Alatalo
  3. Neea Rentola ja Kiira Sagvari

P9

  1. Riku Utriainen
  2. Arttu Kukkola
  3. Aleksi Laakkonen

T11

  1. Elsa Rentola
  2. Peppi Mastokangas
  3. Amanda Sagvari

P11

  1. Roope Rentola
  2. Atte Huhtanen

T15

  1. Enni -Sofia Saari

P15

  1. Otto Kallio

   
Lisää uutisia
Yleisurheilu
«  Joulukuu   »
Kategoriat